Chodíme pro radost i pro zdraví

Chodíme pro radost i pro zdraví

Moc mě těší, že se nám pomaloučku rozbíhá aktivita, která nám v dnešní složité době umožňuje protáhnou těla a porovnat se s ostatními. První týden chodecké soutěže "ovládl" Adam Rohovský, který za týden nachodil 72 520 kroků (to je víc než 50 km). Druhé místo patří Anně Filgasové za 63 595 kroků a třetí místo získal Honza Přecechtěl za 60 310 nachozených kroků.    V hodnocení tříd tentokrát deváťáci porazili osmou třídu. "Povinných" 21 000 kroků za týden splnilo 47 % žáků, osmáci tentokrát v "těsném" závěsu s necelými 42 % účasti. Věřím, že mi žáci udělají radost a v dalších týdnech se účast ještě zvýší a nakonec budou vítězové všichni, protože bude účast 100% v obou třídách :-). Všem výhercům gratuluji a všem zúčastněným děkuji za zapojení do soutěže.

Uvidíme, jestli budou stejně pilní žáci 6. a 7. třídy, kteří by se měli postupně rovněž zapojit. Chůze je aktivita, kde můžou klidně šesťáci porazit deváťáky.

O tom, že "sbírání kroků" nemusí být nuda, svědčí krásné fotky Honzy Přecechtěla a Nikoly Tajovské.

 

                                                                                                                                                               Michal Vysloužil

Fotogalerie

Další aktuality