Prázdninové toulky

Prázdninové toulky

I o prázdninách jsme si našli čas na procházky v přírodě. Nově se do soutěže zapojili i sedmáci, tedy lépe řečeno sedmačky a pustili se do toho s nadšením. Výsledkem je celkové vítězství Andrei Matulové, která nachodila 101 185 kroků, druhé místo obsadila už podruhé Anna Filgasová s 91 070 kroky a třetí byl tentokrát Roman Loveček s 88 908 nachozenými kroky. Devátá třída si stále drží první místo v soutěži tříd. Na druhém místě se umístili osmáci a s malým odstupem je třetí sedmá třída. Vzhledem k tomu, že se zapojili poprvé, věříme, že budou starší spolužáky v příštích týdnech pěkně prohánět :-)

Protože byly prázdniny, vydali jsme se za přírodou trošku dál a tak fotky z tohoto týdne jsou i z Jesníků. Děkujeme za ně Nikole Tajovské, Karolíně Zacharové a Nikole Kadlčíkové.

Fotogalerie

Další aktuality