Chození není nuda

Chození není nuda

Chodíme společně už 6 týdnů. Ti nejlepší (Anička a Adam) už nachodili víc než půl milionu kroků (téměř 400 km). Dohromady 8. a 9. třída zvladla téměř 4,5 milionu kroků. To je dál než do Říma a zpátky nebo 6 x Budpešť  a zpět. Z osmé a deváté třídy se alespoň v jednom týdnu zapojilo 87 % všech žáků.

V tom posledním týdnu byli nejlepší již tradičně Anna Filgasová před Adamem Rohovským. Protože se vítězka z minulého týdne, Andrea Matulová, tentokrát nezapojila, získala třetí místo Nikola Tajovská, které také děkujeme za fotky před soumrakem. Žádná změna není v soutěži tříd, kde zatím šestkrát zvítězili žáci deváté třídy. Tentokrát se zapojilo 53 % žáků. Ze sedmé třídy své výsledky zaslaly jen dvě žačky. Lepší byla Nikola Kadlčíková, která zvládla 48 377 kroků. Díky za to.

Fotogalerie

Další aktuality