Někteří už ušli víc než 1 milion kroků

Někteří už ušli víc než 1 milion kroků

V posledních dvou týdnech (od 26. 4 do 2. 5. a od 3. do 9. 5.) ovládl pořadí jednotlivců opět Dominik Romanovský výkony 121 121 kroků a 101 771 kroků. Druhá místa si rozdělila děvčata. Andrea Matulová s 94 808 kroky a Anna Filgasová se 100 898 kroky. Na třetím místě byla ve 14. týdnu Anna Filgasová s 87 269 kroky a v 15. týdnu Honza Přecechtěl s 89 866 kroky. Za celou dobu trvání už máme i několik „milionářů“, někteří žáci už nachodili víc než milion kroků. Jsou to Anna Filgasová s téměř 1,5 milionem kroků, Adam Rohovský a Tomáš Mrázek. Na tuto trojici z osmé třídy se rychle dotahují Andrea Matulová ze 7. a Dominik Romanovský. Dominik se zapojil až na posledních osm kol. V těchto osmi kolech zvládl v průměru více než 100 000 kroků za týden. Vzhledem k tomu, že nejen chodí, ale i běhá, představuje to kolem 60 km celkem intenzivního pohybu týdně. Klobouk dolů.

Všechny krásné fotky od žáků se nám sem nevejdou, ale předkládáme alespoň nškolik z nich. Všem, kteří fotky poslali děkujeme. Byli to Dominik Romanovský, Nikola Kadlčíková, Andrea Matulová a Katka Fialová.

Fotogalerie

Další aktuality