Chodíme po rovníku

Chodíme po rovníku

Žáci 8. a 9. třídy už společně chodí 16. týdnů. Postupně s e k nim přidali i někteří šesťáci a sedmáci. Dohromady už nachodili (podle našich statistik) 14 499 763 kroků. To je v přibližném přepočtu asi 10 150 kilometrů - více než čtvrtina zemského rovníku. Protože do konce školního roku zbývá už jen šest týdnů, asi se nám nepovede obejít půlku zeměkoule. To by se mohlo podařit jen za předpokladu, že se podaří zlákat další chodce.

I tak můžeme být spokojení s našimi výsledky. V týdnu od 10. do 16. 5. byli nejlepší Dominik Romanovský, který nachodil 99 196 kroků, druhá byla naše nejpilnější chodkyně Anna Filgasová, která v tomto týdnu stihla 89 502 kroků (celkově už 1 570 922) a třetí byl Honza Přecechtěl s 87 688 kroky. Vezmeme-li v úvahu, že počasí v uplynulém týdnu procházkám příliš nepřálo, jsou to velmi dobré výkony.

Celkem se v 16. týdnu soutěže zapojilo 15 žáků, což je průměr. Významnou změnou je vítězství osmáků v soutěži tříd. Je to poprvé, kdy porazili, tradičně nejlepší, 9. třídu.

Přes nepříznivé počasí se podařilo i několik pěkných fotografií, které tentokrát přidali Dominik Romanovský, Nikola Kadlčíková a Alena Bittnerová.

Fotogalerie

Další aktuality