Dubanská škola na školním výletě

Dubanská škola na školním výletě

S koncem školního roku se neodmyslitelně pojí školní výlet. Ani letos tomu nebylo jinak, i když ranní vydatná bouřka přála pouze odvážlivcům. Malí žáčci z Duban se ničeho nezalekli, a i když do poslední vteřiny zvažovali, zda do autobusu nastoupí, vyplatilo se. Počasí se umoudřilo a my si užili krásný výlet do ZOO na Svatém Kopečku. Pozdravili jsme spoustu zvířátek, vyzkoušeli naši odvahu jízdou vláčkem mezi vlky a obdivovali nové výběhy tamějších "nájemníků". Na čerstvém vzduchu nám poměrně brzy vyhládlo, došly domácí zásoby, takže nám přišel vhod čerstvě usmažený řízek z naší školní kuchyně. Velký dík patří paní zástupkyni, paní školnici a našim deváťákům, kteří nám tuto ještě teplou dobrůtku doručili až do ZOO.
Sladkou tečkou byl nákup suvenýrů a řádění na prolézačkách, po němž děti usedly s blaženým úsměvem a krásným pocitem do autobusu a alou domů.

Fotogalerie

Další aktuality