Nocování třeťáků ve škole

IMG-20220622-WA0014 (1)

První letní noc v tomto roce si třeťáci užili velmi netradičně, spali totiž ve škole. Ne však ve vyučování, ale po něm. Užili si tak večer plný zábavy v podobě pexesového turnaje, stezky odvahy ve školním sklepě, nějakého toho veršování a nechyběla ani pyžamová party. Po zaplnění prázdných bříšek pizzou a dobrůtkami, které připravily maminky, proběhla nezbytná večerní hygiena a zasloužené kino. Unavené, ale spokojené dětičky postupně upadaly do hlubokého spánku - někdo dříve a někdo později… Každopádně ranní budíček v 6:00 vytáhl z postele každého spáče a po taneční rozcvičce si sami připravili snídani, kterou by jim mohl leckterý hotel závidět. Jsme moc rádi, že se našim dětem ve škole natolik líbí, že tu chtějí být ve dne i v noci… :-)

Fotogalerie

Další aktuality