Turnaj v přehazované

PHOTO-2022-10-07-07-47-21

Ve středu 5. 10. 2022 proběhl v Klenovicích na Hané turnaj v přehazované žákyň druhého stupně ZŠ. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. 

Žačky 8. a 9. ročníku bojovaly ze všech sil, ale na lepší než 5. místo to nestačilo. 

Mladší děvčata vstoupila do turnaje dvěma výhrami a tak jsme začali cítit, že výsledek bude dobrý. Trošku nás mrzí, že jsme zbytečně ztratili koncentraci po porážce od jasných suverének naší kategorie, družstva Hněvotína. Vinou toho jsme velmi špatně vstoupili do zápasu se ZŠ Bedihošť. Dřív než jsme se znovu zkoncentrovali, prohrávali jsme 5 : 14. Vzhledem k tomu, že se hrálo jen na jeden set do 15 vítězných míčů, nestačil ani drtivý závěr, kdy Terezka Tajovská na svém podání získala v řadě pět vítězných míčů. Nakonec jsme prohráli 10 : 15. Vzhledem k tomu, že za vítězkami z Hněvotína, které získaly plný počet bodů se seřadila tři družstva se čtyřmi body za dvě vítězství, a vzájemné zápasy pořadí nerozhodly, muselo se zohlednit celkové skóre. Tady jsme museli “spolknout hořkou pilulku”. Jeden vyhraný míč nás dělil od druhého místa. Přesto děvčata odjížděla nakonec spokojená, protože jsme si odvezli pohár a diplom za třetí místo. Děkujeme M. Karáskové, T. Tajovské, G. Hamplové, E. Looseley, N. Veverkové, E. Svobodové, A. Čáslavové a A. Coufalové za dobrou reprezentaci naší školy.

Další aktuality