14. Školní ples

ples_zs_vrbatky_2023_368

 

V sobotu 14.1.2023 jsme si všichni společně v dubanské sokolovně užili krásný večer. Večer, který patřil především našim deváťákům. Tito byli plným právem po celý slavnostní večer středem pozornosti. Jejich předtančení v romantickém duchu (troufnu si konstatovat, že jedno oko nezůstalo suché), přes slavnostní okamžik stužkování až po jejich temperamentní ztvárnění známé Waka Waka od Shakiry. Zkrátka dokonale sladěný tým pod vedením jejich třídní učitelky Mgr. Lipkové.

Přestože ples skončil, na deváťáky teď čekají další životní výzvy. My všichni jim přejeme, aby se nadcházejícími přijímacími zkouškami na vysněné školy protančili s takovou lehkostí a úsměvem, jako tomu bylo na jejich Školním plese v 9. třídě.

Na závěr jedno velké poděkování vedení školy, pořadatelům akce a rovněž sponzorům bez nichž by se nic z výše uvedeného nemohlo uskutečnit.

Už teď se všichni těšíme na 14. Školní ples. Fotografie z plesu naleznete na: https://rb.gy/1nmgme

Fotogalerie

Další aktuality