Další úspěch ve florbalu

S pohárem

Po úspěchu našich nejmladších žáků z prvního stupně v minulém týdnu jsme byli velmi zvědaví, jak se bude dařit těm starším. 

Ani jedno družstvo nezklamalo. Žáci 6. a 7. třídy vybojovali velmi vyrovnané souboje s ostatními zúčastněnými školami. Bohužel se na nás štěstěna příliš neusmívala a tak dvě utkání skončila těsně v náš neprospěch. Asi nejvíc nás mrzí těsná prohra s celkovými vítězi z Hněvotína, se kterými jsme se o vítězství přetahovali až do poslední minuty a nakonec smolně prohráli o jednu branku. V konečném výsledku se nám podařilo obsadit nepopulární čtvrté místo. Přesto nám naše družstvo ve složení Josef Soušek, Jakub Svoboda, Patrik Hruška, Jan Chyška, David Ustrnul, Josef Herynek, Matyáš Buchta, Matěj Daniš, Daniel Černý určitě ostudu neudělalo.

Velikou radost nám udělali naši nejstarší reprezentanti z 8. a 9. třídy, kteří ve složení Dominik Romanovský, Tom Kubját, Dominik Svoboda, Petr Baranovič, Jakub Vinklárek, Václav Sedlák, David Majer, Dominik Skřebský vybojovali ve velmi fyzicky náročném a tvrdém boji celkové vítězství.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie

Další aktuality