Škola v přírodě

f0

V týdnu od 29. května do 2. června 2023 se vydali čtvrťáci a páťáci na tradiční školu v přírodě na Malou Morávku, chatu Moravici. Nikdo však z účastníků netušil, jaký skvělý týden nás čeká. Možná to tušilo sluníčko, protože svítilo po celý čas pobytu a odhánělo z tváří dětí smutek po rodičích. Týden byl nabitý aktivitami, které byly šité na míru všech účastníků. Pobyt byl protkán pohybem, soutěžemi, céčkobraním, vařením, psaním dopisů, bazénem, túrou, táborákem s písničkami, noční hrou, rozcvičkou a samozřejmě večerními programy, které si připravovaly samy děti. Dravou energii a radost žáků už jen doplnila skvělá kuchyně. Závěr byl věnován Minimarketu, na který přispěli všichni rodiče obou tříd a také rodina Smičkova, která věnovala naší výpravě velkorysý sponzorský dar. Proto i náš pedagogický tým děkuje všem žákům, že nám umožnili prožít tak vzrušující a pohodový týden.

 

Fotogalerie

Další aktuality