Úspěch v soutěži v anglickém jazyce "Funny Bunny " na ZŠ Bedihošť

 

Ve čtvrtek 18. května se na ZŠ v Bedihošti uskutečnil 10. ročník soutěže v anglickém jazyce „Funny Bunny“. Z naší školy se jej zúčastnily dvě dvojice ze 4. ročníku a dvě dvojice z 5. ročníku. Letošním tématem soutěže byly „Hobbies a volnočasové aktivity“. V první věkové kategorii soutěžilo 7 týmů, v druhé 8. Soutěžilo se ve čtení, psaní, poslechu, hledání slovíček v přesmyčkách a mluvení. Každá dvojice z naší školy byla za svůj excelentní výkon oceněna diplomem. Konkrétně:

Dvojice ze 4. ročníku za místo 1. (Vojtěch Chyška, Sára Indráková) a místo 3. (Viki Hermanová, Matyáš Novotný).

Dvojice z 5. ročníku za místo 1. (Jiří Lant, Sebastián Ruský) a místo 2. (Tereza Burgetová, Bedřich Smička).

Blahopřejeme!

Fotogalerie

Další aktuality