29. školní akademie

P1060857

 

Dne 15.5. 2023 se v dubanské sokolovně konala již 29.školní akademie věnovaná především našim maminkám. Moderování se tradičně ujal pan učitel Řezníček za vydatné pomoci Kárly Rohovské a Petera Samuela Baranoviče. Jejich skvělé vtipné komentáře provázely zdařilá vystoupení našich dětí.
Nejdříve přilétly Berušky z MŠ, pak jsme s prvňáky odcestovali do Afriky a s třeťáckými žabkami k rybníku. Čtvrťáci nás pozvali na olympiádu a páťáci nadchli filmem – S tebou mě baví svět. Skvělá filmová jízda pokračovala i se šesťáky, sedmáci nás potěšili „Zlatými osmdesátkami“ a osmáci StarDance. Zlatou tečkou byl pěvecký sbor pod vedením Mgr. Hrbatové.
Velké poděkování patří všem vystupujícím, pedagogům za jejich náročnou přípravu, také i rodičům a jejich blízkým, kteří akci podpořili svojí přítomností, ale i štědrými finančními příspěvky na charitativní projekty.
Mgr. Šárka Zachrdlová

Další aktuality