Škola v přírodě

IMG_9405

Týden od 20.5. do 24.5. 2024 se u páťáků a čtvrťáků nesl v duchu tradiční školy v přírodě, která nás tentokrát zavedla do Ostružné – Rodinného penzionu v areálu Skiland. Po tuto dobu se z nás stali piráti, kteří při své cestě za pokladem, prožívali nejrůznější dobrodružství. Pondělí jsme začali týmovými aktivitami a hrami, po turistickém úterku nás ve středu navštívili animátoři z Newman school s programem Piráti z Karibiku. Ve čtvrtek jsme zavzpomínali na domov, když děti odepisovaly svým rodičům na dopisy a pohledy, které od nich dostaly a zahřály je u srdíčka. Odpolední kulinářská aktivitka „pirátský mls“ bavil všechny hned dvakrát – jednou při přípravě a podruhé při konzumaci (ta byla pochopitelně mnohem kratší než samotná příprava). Všechny večery byly protkány činnostmi, které si pro nás připravili sami žáci. Závěrečnou tečkou byl již tradiční „minimarket“, do něhož přispěly samy děti se svými rodiči, za což jim velmi děkujeme. Při závěrečném hodnocení padala z úst malých pirátů velmi pěkná slova. Věříme tedy, že to byl krásný týden pro všechny zúčastněné.

Fotogalerie

Další aktuality