Melan Cup 2024

20240531_124355

V pátek 31.5.2024 se odehrál na Základní škole Melantrichova v Prostějově první ročník turnaje ve stolním tenise Melan Cup.

Turnaje se účastnili žáci druhého stupně. Naši školu reprezentovali Adéla Čáslavová, Tereza Tajovská, Monika Karásková, Dominik Romanovský, Patrik Hruška, Lukáš Halenka a Vojtěch Hrbata. Hrálo se ve třech kategoriích - dívky, chlapci a smíšené dvojice. V kategorii dívek získala bronzovou medaili Tereza Tajovská, která si společně s Dominikem Romanovským odvezla i další bronz v kategorii smíšených dvojic. V konečném pořadí škol jsme se umístili na krásném druhé místě, hned za pořádající ZŠ Melantrichovou.

Atmosféra se nesla ve skvělém sportovním duchu, žáci se navzájem velmi podporovali a volný čas trávili fanděním svým spoluhráčům. Ke konci turnaje už promýšleli nejlepší strategii do dalších ročníků s vidinou kovů nejcennějších.

Fotogalerie

Další aktuality