Výlet do ZOO Olomouc
V pondělí 22.6. jsme vyrazili s žáky 1. - 3. ročníku na školní výlet do ZOO v Olomouci. Plni očekávání jsme vyrazili prozkoumat celou zoologickou zahradu a příbytky všech obyvatel z řad živočichů. Největší zážitek však sklidilo krmení kůzlátek a vše ostatní šlo v tu chvíli stranou. Osvěženi nanuky a jinými dobrotami jsme nasedli do vláčku a vyrazili mezi vlky. Na závěr jsme navštívili místní obchůdek, kde si děti udělaly radost malými drobnostmi. Domů jsme odjížděli spokojení a plní zážitků.