Starostuv hanácké vdolek - podzim 2022

DSCN2646

Ve středu 30. 11. 2022 proběhl ve vrbátecké sportovní hale další ročník Starostova hanáckého vdolku.  Celkem se soutěže zúčastnilo 180 žáků I. stupně ZŠ z Bedihoště, Bystročic, Hněvotína, Hrubčic, Kralic na Hané, Klenovic na Hané, Olšan u Prostějova, Smržic a domácích Vrbátek. Jako obvykle probíhaly soutěže za bouřlivého povzbuzování všech soutěžících. Stejně jako v minulých ročnících naše družstvo od začátku bojovalo o nejvyšší příčky. 

Moc nás potěšilo, že snaha a maximální nasazení přineslo kýžený výsledek a po osmi letech se nám podařilo dosáhnout nejlepší výsledek ze všech družstev a celkem jednoznačně zvítězit.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě družstva. Těší nás, že jsme měli skutečně z čeho vybírat. Na druhou stranu to nebylo úplně snadné rozhodnout, kteří žáci budou naši školu na soutěži reprezentovat.  Asi největší podíl na kvalitní přípravě a koordinaci měla vedoucí vychovatelka ŠD Jitka Kawijová, která měla velkou oporu v paní učitelce Kamile Havlišové (vyučující TV v 5. třídě a garant přípravy žáků 4. a 5. třídy).

Stejně velkou pochvalu a poděkování si samozřejmě zaslouží všichni reprezentanti školy:

1. třída - Dominik Štencl, Adam Sekanina, Jiří Šňupárek, Aneta Stoláriková

2. třída - Štěpán Kocourek, Jan Sedlák, Lucián Cejtchaml, Michaela Morávková

3. třída - Josef Slamenec, Zdeněk Spurný, Gabriela Skácelová, Aneta Ustrnulová

4. třída - Krištof Kocourek, Dominik Ponížil, Sebastián Vanin, Ondřej Culek

5. třída - Kateřina Slamencová, Vanesa Romanovská, Tobiáš Novotný, Štěpán Svoboda

Velikou radost nám udělali i organizátoři a rozhodčí z řad žáků 7., 8. a 9. třídy. Také oni se významným způsobem podíleli na bezproblémovém a důstojném průběhu celé akce. 

Více fotek ve FOTOGALERII.

Fotogalerie

Další aktuality