Lyžařský kurz 2023

Společná

V uplynulém týdnu jsme opět po roce vyrazili s našimi žáky na lyžařský kurz. Vzhledem k nadprůměrně teplé zimě jsme před odjezdem bedlivě sledovali předpověď počasí. Nakonec jsme na svahu v Lipové a v Penzionu Pavel, který je hned pod sjezdovkou, strávili velmi příjemný týden. Ve středu a ve čtvrtek nám dokonce celý den svítilo slunce.

Lyžaři byli rozděleni do tří výkonnostních družstev. Snowboardový výcvik probíhal, vzhledem k výrazně nižšímu počtu zájemců, společně. Naprostá většina všech účastníků prokazovala po celou dobu velkou snahu zdokonalit se ve svých dovednostech. To se také, až na jednu výjimku, také podařilo. Malou kaňkou na jinak úspěšném lyžařském kurzu byly dva menší úrazy našich snowboardistek, které si vyžádaly lékařské ošetření. Přejeme jim rychlé uzdravení.

Věříme, že všichni lyžaři a snowboardisté budou mít chuť i nadále se zlepšovat. Ti mladší budou mít možnost opět za rok od 19. do 23. 2. 2024. No a ti starší už na sobě budou muset pracovat sami 😊.

Fotogalerie

Další aktuality