Informace pro rodiče - první školní týden

Vážení rodiče,                                                                        

asi jste si všimli, že informační kanál Škola na dlani je aktuálně mimo provoz. Využívám proto jedinou aktuálně dostupnou  možnost, jak vám předat základní informace o organizaci prvního školního týdne. 

V pondělí 4. 9. proběhne zahájení školního roku, žáci budou ze školy odcházet po první vyučovací hodině. Ti žáci, kteří odjíždějí autobusem směr Biskupice, budou puštěni dříve, aby stihli spoj v 8:23.

V úterý budou mít žáci druhého stupně pět vyučovacích hodin a od středy 6. 9. se již budou učit dle rozvrhu hodin.

V pondělí žáci obdrží přihlášky do jídelny, vedoucí školní jídelny prosí o vyplnění a navrácení. V pondělí budou žáci, s výjimkou přihlášených do družiny, bez obědů. Kdo bude chtít obědvat už od úterý, nahlásí v pondělí třídnímu učiteli.

Pozor, připomínám, že od 4. 8. do 8.8 dojde k úplné uzavírce silnice III/4354 v jižní okrajové části obce Vrbátky (železniční přejezd). Objížďka bude vedena po sil. III/4354 směr Hrdibořice, II/150 Vrahovice, III/4357 Vrbátky.  Autobusy linkové dopravy budou projíždět přes plochu společnosti Cukrovar Vrbátky.

Od 4. 9. do 13. 9. (do 18:30) bude výluka vlaků mezi Olomoucí a Prostějovem.

Přeji hezký poslední prázdninový víkend.

Michal Vysloužil​

 

Další aktuality