Poděkování KPŠ za vydařený školní ples

Vedení školy chce vyjádřit poděkování všem rodičům a přátelům naší školy za organizaci 14. Školního plesu naší školy. 

Letošní ples měl, již tradičně, po všech stránkách velmi dobrou úroveň. Úvodní “minimalistické” vystoupení žáků devátého ročníku bylo příkladem toho, že méně je někdy více. Většina zúčastněných hodnotila velmi vysoko rovněž úroveň hudební skupiny Martin Láska band, která obsáhla širokou paletu hudebních žánrů. Celý ples probíhal v příjemné atmosféře, na které se podílela rovněž příjemná obsluha obou občerstvení. Všechny nás rovněž potěšila velká účast našich bývalých absolventů. “Třešničkou na dortu” byla tradičně bohatá půlnoční tombola. Poslední “vytrvalci” se ve vší slušnosti rozešli cca ve 3 hodiny.

Ještě jednou veliký dík KPŠ, našim kuchařům za pomoc s přípravou občerstvení a všem dobrovolníkům, bez kterých by ples nemohl proběhnout.

Za vedení školy Michal Vysloužil

Další aktuality