Dobrá práce přináší dobré výsledky

9. třída 2

S potěšením jsme si přečetli zprávu v Prostějovském deníku ze dne 8. 2. 2024. Článek se zabývá souhrnnou úspěšností žáků škol prostějovského okresu v letech 2017 – 2023 v jednotných přijímacích zkouškách na čtyřleté obory s maturitou („státní přijímací zkoušky“).

Naši žáci se v matematice umístili na krásném třetím místě  za menší vesnickou základní školou v Horním Štěpánově (aktuálně 46 žáků na druhém stupni) a Cyrilometodějským gymnáziem, ZŠ a MŠ Prostějov.

Děkujeme všem učitelům prvního stupně za vybudování pevných základů, na kterých můžeme na druhém stupni stavět. Stejně tak chceme poděkovat paní učitelce K. Kubešové za její dobrou práci a maximální podporu všem žákům, kteří mají o naši pomoc zájem. 

Věříme, že letošní deváťáci nám nezkazí průměr :-)

Michal Vysloužil

 

Fotogalerie

Další aktuality