Pohár starostů v atletice

7f943682-694f-490f-b4fe-9a58cb8da8fc

Začaly prázdniny a mám tak více času, abych dohnal resty. Proto, s velkým zpožděním a malou omluvou, informuji o středně velkých úspěších našich nejmenších žáků :-) na Poháru starostů v atletice, který proběhl 29. 5. v Hněvotíně. Starším žákům se příliš nedařilo (i když jsme v žádné kategorii nebyli poslední) a tak čest naší školy museli zachránit ti nejmladší. Družstva žáků 1. třídy, ve složení Adam Škoda, Vítek Vaníče, Šimon Ocetek, Gabriela Novotná a Barunka Zámečníková a družstvo složené z vybraných žáků 2. a 3. třídy - Dominik Štencl, Anetka Stolariková, Lucián Cejtchaml, Štěpán Kocourek a Míša Morávková   se umístila po tuhých bojích shodně na  krásném druhém místě.

Všichni si zaslouží gratulaci, poděkování za vzornou reprezentaci školy a všem byla udělena pochvala ředitele školy.

Michal Vysloužil        

Fotogalerie

Další aktuality