Pomáháme školám k úspěchu

Logo PŠU malé

Naše škola je zapojena do projektu “Pomáháme školám k úspěchu”. Tento projekt pochází z rodinné nadace Renáty a Petra Kellnerových / Nadace The Kellner Family Foundation. Manželé tuto nadaci založili v roce 2002 a začali tak v ČR podporovat rozvoj vzdělanosti od základních škol až po univerzity, od prvňáčků až po učitele. Věří, že cesta k lepší budoucnosti vede přes touhu poznání a zvídavost.

Cílem projektu je pomoci veřejným základním školám v tom, aby se všichni jejich žáci učili s chutí a nasazením a měli dobré výsledky.  

Za úspěch je považováno, když děti ve škole objevují, kým jsou a kým se mohou stát. Jak funguje svět kolem nich. Jak s ním komunikovat, jak se do něj zapojit a jak o něj pečovat. Jak žít, aby byly spokojené. 

 

https://www.kellnerfoundation.cz/

 

Soubory

Další aktuality