Skvělý čtvrtý tah v Prostějovské šachové lize...

Skvělý čtvrtý tah v Prostějovské šachové lize...

Ve středu 19. února 2020 pokračovala 4. kolem žákovská liga. Naše výprava čítala 13 hráčů z celkem 28! Není divu, že hlavní organizátor soutěže pan Zbyněk Kracík zvolil pro zprávu o turnaji výstižný nadpis Invaze z Vrbátek. Turnaje se zúčastnilo i 5 našich děvčat z celkového počtu 8.  Pan Kracík dodává: " Takový počet děvčat na našem turnaji - to už si nepamatuji hodně dlouho. A že se u Vrbátek nejedná jen o kvantitu, ale i o kvalitu pak svědčí i celkové výsledky!" Největším překvapením však bylo 7. místo Pepy Herynka, který se po výhře nad Břeťou Štěpánkem chvíli ohříval na prvních příčkách. Další umístění: 5. B.Štěpánek,10. J. Giňa, 11. J. Chyška, 12. V. Hrbata, 13. D. Ustrnul, 15. M. Buchta, 18. J. Berka (premiéra), 19.B. Stužková, 22. T. Zemanová (premiéra),  23. E. Looseley, 24. E. Indráková (premiéra),  27. T. Novotný (premiéra). Děkujeme KPŠ za  úhradu startovného a rodičům Vojty, Báry a Matyho za dopravu na turnaj. 

Fotogalerie

Další aktuality