ŠACHOVÁ FARMA ŠLAPE - průběžné 1. místo v ČR!

ŠACHOVÁ FARMA ŠLAPE - průběžné 1. místo v ČR!

Jak vidno z předchozích příspěvků na školním webu,  žáci naší školy jsou pilní v chůzi. Ale zjevně jim to nestačí, neboť po návratu z výšlapů přírodou usedají k šachovnicím a docela jim to šlape i na nich! V dlouhodobé celostátní soutěži šachových dovedností garantované Šachovým svazem ČR pod hlavičkou projektu Šachy do škol jsme se k dnešnímu dni ocitli na průběžném 1. místě!!! O tento velký dílčí úspěch se zatím zasloužili  B. Štěpánek, M. Buchta, V. Chyška, J. Chyška, J. Herynek, B. Stužková, A. Stužková, E. Loosely, O. Kubalík a T. Zemanová. Věřím, že ruku k dílu přidají brzy i ostatní. Všem jmenovaným děkujeme  za vzornou reprezentaci školy. Budeme držet palce, aby jim elán vydržel až do cíle.

Další aktuality